سوالات مشتریان

 

خصوصیات شرکتی که طراحی سایت خود را به آنها می سپاریم چیست؟

مهم ترین نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که طراحی سایت یک فرآیند مهندسی و علمی تلقی می شود. متاستفانه امروزه شرکت های طراحی سایت به صورت گسترده ای تاسیس شده اند که بسیاری از آنها فاقد صلاحیت علمی و فنی می باشند.

شما در قدم اول باید سابقه کار و نمونه کارهای شرکت مورد نظر را بررسی کنید. با مشتریان آنها تماس گرفته و از وضعیت پشتیبانی شرکت طراحی سایت باخبر شوید. فراموش نکنید که طراحی سایت تنها یک بخش کار است. مهم خدمات پشتیبانی و رابطه شرکت با شما می باشد. همچنین اطمینان یابید که شرکت طراحی سایت، با استفاده از آخرین استاندارد و تکنولوژی طراحی سایت، وب سایت شما را طراحی و پیاده سازی می کند.

هزینه طراحی سایت چقدر می باشد؟

طراحی سایت معمولا شامل هزینه های زیر می باشد :

هزینه ثبت یک دامنه که شما را با این نام خواهند شناخت. مثلا : www.rondbit.com

هزینه میزبانی وب یا همان هاست که پست ها و صفحات وب شما را در اینترنت نگه داری می کند. معمولا هزینه هاست بستگی به حجم و کیفیت آن دارد. و در نهایت هزینه تیم طراحی سایت و طراحی بخش های مختلف پروژه .

تیم تارا صفر تا صد طراحی سایت از خرید دامنه گرفته تا پشتیبانی های ماهانه را برای شما فراهم کرده است.

تولید محتوا چیست؟

هر سایتی درون خود مطالبی دارد که به جذب مشتری، معرفی محصول و جذب کاربر کمک می کند. امروزه در مسئله سئو، تولید محتوای سئو شده بسیار اهمیت دارد و سرنوشت ساز است. الگوریتم های گوگل مداوم در حال تغییر هستند و این تولید محتوا است که همچنان ثابت و اثر گذار باقی مانده است.

تولید محتوای سایت یک سری اصولی دارد که باید رعایت شود. در صورت عدم رعایت آنها، سایت ضربه های جبران ناپذیری خواهد خورد. به قول بیل گیتس : تولید محتوا پادشاه است. لذا بهتر است به شدت نسبت به محتوای سایت خود حساس باشید و تلاش کنید محتوای سئو شده و یونیک تهیه کنید.

هزینه تولید محتوا چقدر است ؟

تولید محتوا یک سری فرآیندهایی دارد. از جمله اینکه اگر مثلا در زمینه دوربین مدار بسته محتوا درخواست شود، تیم تولید محتوا در این زمینه تحقیق کرده، سایت های رقیب را بررسی کرده، کلمه کلیدی را مشخص کرده و سپس اقدام به تولید محتوای قدرتمند می کنند. این محتوا است که سایت شما را بالا می کشد.

هزینه تولید محتوا به دو نکته بستگی دارد : نکته اول تعداد کلمات مقاله است. نکته دوم سختی کلمه کلیدی می باشد.

تیم استراتژی تولید محتوا تارا، با بیش از صد نمونه کار قدرتمند برای شرکت های بزرگ، در این زمینه سابقه درخشانی دارد.

خدمات سئو چیست؟

به زبان ساده، هر اقدام و فعالیتی که به بهبود وضعیت شما در موتورهای جستجو کمک می کند، سئو گفته می شود. در واقع از طریق یک سری اقداماتی نظیر آنالیز، بازاریابی ، لینک سازی داخلی و خارجی، تولید محتوای سئو شده و … سایت شما در صفحات اول گوگل قرار می گیرد.

تیم تخصصی تارا در زمینه خدمات سئو بسیار حرفه ای می باشد. به طوری که هر پروژه و سفارشی که دریافت کرده ایم، در عرض یک ماه به صفحه اول گوگل آمده و بازدیدکنندگان آن افزایش یافته است. مشخص است که افزایش بازدید باعث افزایش فروش خدمات و معرفی خدمات شما نیز می شود.

تیم تارا چه خدماتی را ارائه می دهد؟

تیم تخصصی تارا علاوه بر طراحی سایت های مختلف، خدمات سئو و تولید محتوا، خدمات گرافیک، پشتیبانی از سایت های مختلف، خدمات اینستاگرام، بازاریابی شبکه های اجتماعی، آموزش های مختلف و طراحی اپلیکیشن را نیز به صورت کاملا حرفه ای انجام می دهد.