سوالات مشتریان

خصوصیات شرکتی که طراحی سایت خود را به آنها می سپاریم چیست؟

مهم ترین نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که طراحی سایت یک فرآیند مهندسی و علمی تلقی می شود. متاستفانه امروزه شرکت های طراحی سایت به صورت گسترده ای تاسیس شده اند که بسیاری از آنها فاقد صلاحیت علمی و فنی می باشند.

شما در قدم اول باید سابقه کار و نمونه کارهای شرکت مورد نظر را بررسی کنید. با مشتریان آنها تماس گرفته و از وضعیت پشتیبانی شرکت طراحی سایت باخبر شوید. فراموش نکنید که طراحی سایت تنها یک بخش کار است. مهم خدمات پشتیبانی و رابطه شرکت با شما می باشد. همچنین اطمینان یابید که شرکت طراحی سایت، با استفاده از آخرین استاندارد و تکنولوژی طراحی سایت، وب سایت شما را طراحی و پیاده سازی می کند.

هزینه طراحی سایت چقدر می باشد؟

طراحی سایت معمولا شامل هزینه های زیر می باشد :

هزینه ثبت یک دامنه که شما را با این نام خواهند شناخت. مثلا : www.TARA.com

هزینه میزبانی وب یا همان هاست که پست ها و صفحات وب شما را در اینترنت نگه داری می کند. معمولا هزینه هاست بستگی به حجم و کیفیت آن دارد. و در نهایت هزینه تیم طراحی سایت و طراحی بخش های مختلف پروژه .

تیم تارا صفر تا صد طراحی سایت از خرید دامنه گرفته تا پشتیبانی های ماهانه را برای شما فراهم کرده است.

پشتیبانی وب سایت چیست؟ به چه درد می خورد؟

سوریس پشتیبانی وب سایت، علمیاتی است که به شما کمک می کند سایت خود را بروز نگه دارید، ترافیک آن را افزایش دهید و به سایت خود رونق ببخشید. همچنین باعث می شود کاربران زیادی به سمت شما جذب شوند. پیشنهاد می کنیم سرویس پشتیبانی وب سایتی را انتخاب کنید که امکان ویرایش، مدیریت سایت و بروز رسانی را به شما می دهد.

برای اطلاع از خدمات گسترده پشتیبانی وب سایت تیم تارا، می توانید به بخش پشتیبانی سایت مراجعه کنید.

 

آیا مدیریت سایت ما به آموزش نیاز دارد؟

بله، ما این کار را برای شما راحت کردیم. می توانید به بخش آموزش مدیریت سایت مراجعه کرده و آموزش های لازم را مشاهده کنید. همچنین تیم پشتیبانی تارا نیز در کنار شما خواهد بود.