خدمات اینستاگرام حرفه ای، رمز موفقیت شما در تجارت

وقتی نام اینستاگرام به میان می آید، شاید بیشتر شما فکر یک برنامه ای را بکنید که در آن عکس های مختلف قرار دارد. در حالی که چنین نیست. اینستاگرام چیزی فراتر از یک برنامه آپلود عکس و فیلم است. اینستاگرام امروزه یکی از بزرگ ترین برنامه های کسب و کار آنلاین است. خدمات اینستاگرام تیم تخصصی تارا در راستای گسترش کسب و کار شما فعالیت می کند. استقبال از این برنامه در ایران نیز به شدت زیاد است. یکی از مهم ترین مسائل برای کسب درآمد از اینستاگرام، افزایش فالوور اینستاگرام است.

خدمات اینستاگرام تارا

 

امروزه اینستاگرام در میان ایرانیان چنان محبوب است که روزانه چند میلیون عکس و لایک رد و بدل می شود. این بازار گسترده و آنلاین، محل مناسبی برای کسب و کارهای مختلف شده است.

امروزه اینستاگرام تبدیل به مکانی برای تجارت، تبلیغات و کسب درآمد شده است. بیشتر تبلیغات، به پیج هایی که فالوور زیادی دارند سپرده می شود و پیج ها در ازای قرار دادن این تبلیغات، مبلغ زیادی بر اساس تعداد فالوور دریافت می کنند. لذا اگر کسب و کار یا تجارتی از قابلیت های این فضا به خوبی استفاده نکند، از تجارت و پیشرفت های زیادی عقب می ماند. چرا که این فضا یکی از مهم ترین فضاهای کسب و کار و تبلیغات می باشد که دارای بیش از 200 میلیون کاربر، شصت میلیون اشتراک گذاری تصویر و بیش از 1میلیارد لایک در روز می باشد.

از بحث آمار و ارقام بگذریم، هدف ما ارائه خدمات اینستاگرام است. شاید بپرسید خدمات اینستاگرام به چه درد می خورد؟ همانطور که اشاره شد، امروزه کسب و کارهایی که از این بزرگ گسترده و بزرگ غافل هستند، مزایای زیادی را از دست می دهند. هدف این است که با ارائه خدمات اینستاگرام، کسب و کار شما را وارد این دنیای بزرگ و زیبا کنیم.

خدمات اینستاگرام تیم رندبیت

1.مدیریت حرفه ای پیج اینستاگرام

امروزه مدیریت حرفه ای پیج اینستاگرام می تواند برگ برنده شما باشد. با توجه به گسترش کسب و کارها در اینستاگرام، سطح انتظار مشتریان بالا رفته و اگر پیج شما حرفه ای مدیریت و تولید محتوا نشود، ممکن است مشتریان زیادی را از دست بدهید. مدیریت حرفه ای پیج شامل یک برنامه ریزی برای ارسال منظم و به موقع عکس ها، محتوای مفید و مناسب،طراحی قالب، پشتیبانی آنلاین اینستاگرام و … می باشد. از جمله خدمات اینستاگرام ، تولید محتوای مفید و قوی است. چرا که بعد از عکس های جذاب، این محتوا است که مشتری را به سمت پیج شما جذب می کند. مطالب تکراری و خسته کننده، کپی عکس و متن های سایر پیج ها و … عواملی هستند که باعث عدم جذب مشتری به سمت شما می شوند.

طراحی قالب هم از جمله خدمات اینستاگرام تیم رندبیت می باشد. عکس ها و فیلم های شما ممکن است در اینستاگرام پخش بشوند. اگر منبع آنها مشخص نباشد، هیچ سودی برای شما نخواهد داشت. در حالی که اگر تصاویر و ویدیو های خود را مجهز به قالب های مناسب و جذاب بکنید و به آنها هویت دهید، در فضای اینستاگرام مبلغ شما و تبلیغ کننده پیج شما خواهند بود.

از جمله خدمات اینستاگرام تیم رندبیت پشتیبانی اینستاگرام و پشتیبانی آنلاین اینستاگرام می باشد.

2.تبلیغات

بعد از مدیریت حرفه ای پیج اینستاگرام، این تبلیغات است که کسب و کار شما را رونق می دهد و بهبود می بخشد. اهمیت تبلیغات بر هیچ کس پوشیده نیست. ارزش تبلیغات امروز در فضایی مجازی بسیار زیاد شده است. تبلیغات باعث رونق کسب و کار شما می شود و باعث می شود کاربران زیادی به پیج شما مراجعه کرده و در صورت مناسب بودن مشتری شما شوند. فراموش نکنید که پیج شما در اینستاگرام، مغازه و یکی از شعبه های شما در فضای مجازی است و با تبلیغات است که مشتری جذب می کند.

یکی از خدمات اینستاگرام تیم رندبیت، تبلیغات هدفمند و مقرون به صرفه است.0 از این طریق ما پیچ شما را به همکاران و کسانی که فعالیت مشابهی با شما دارند معرفی می کنیم، تبلیغات و بنر ارائه می دهیم. این کار باعث می شود مشتریان و کاربران زیادی با پیج شما آشنا شوند. تک تک کسانی که از طریق تبلیغات پیج شما را فالو می کنند، ایرانی هستند و در آینده ای نه چندان دور از شما خرید خواهند کرد. در واقع کاربران واقعی به شما اضافه می شود نه کاربران فیک.

همچنین از جمله خدمات اینستاگرام ما، تبلیغات در صفحه های تاثیر گذار است. یعنی صفحه هایی که بازدید و فالوور بیشتری دارند. صفحات افراد معروف و تاثیر گذار که در جامعه شناخته شده هستند. از این طریق می توانید کاربران فعالی را جذب کنید. تبلیغات شما در صفحات تاثیرگذار، می تواند عامل موفقیت شما باشد.

3.جذب فالوور ، افزایش لایک و کامنت

مشخص است که هر چه فالوور زیادی داشته باشید، تبلیغات و پست های شما توسط افراد و کاربران زیادی دیده خواهد شد. لذا از جمله خدمات اینستاگرام ما، افزایش فالوور های شما، افزایش لایک و کامنت ها می باشد.

با خدمات اینستاگرام تیم رندبیت آشنا شدید. البته فقط این مسائل نیستند، مشاوره های حرفه ای، کنترل فعالیت های پیج و ساخت عکس های زیبا نیز از خدمات اینستاگرام ما می باشند.