تحولی جدید با تیم تارا
درباره تیم تخصصی تارا

تجارت الکترونیک راویا آذر

تیم تخصصی تارا از سال ۱۳۹۳ فعالیت های خود را در زمینه طراحی سایت آغاز کرد و هم اکنون با داشتن ۵ دپارتمان (ویدیو و تبلیغات، طراحی اپلیکیشن، طراحی سایت، استراتژی سئو و محتوا، طراحی و گرافیک) مشغول فعالیت می باشد.

خدمات پشتیبانی

پشتیبانی از سایت و فروش، تبلیغات آنلاین و غیره

مشارکت

مشارکت با کسب و کارها و صنایع مختلف در زمینه فروش

طراحی اپلیکیشن

بهترین تیم طراحی اپلیکیشن در شمال الغرب کشور

ویدیو و تبلیغات خلاقانه

ویدیو مارکتینگ و تبلیغات جذاب

استراتژی سئو و محتوا

با سابقه درخشان در زمینه سئو و تولید محتوا

طراحی سایت

بهترین متخصصان طراحی سایت

خدمات ویدیو مارکتینگ، تبلیغات خلاقانه، طراحی و گرافیک

خدمات مشارکت رایگان با کسب و کاها و صنایع

خدمات استراتژی سئو و تولید محتوای متنی

خدمات طراحی سایت ارائه شده

تیم تخصصی تارا

کلمه تارا، مخفف “تجارت الکترونیک راویا آذر” می باشد. این تیم از سال ۱۳۹۳ زیر نظر بهترین متخصصان و دانشجویان علوم کامپیوتری، هنری و بازرگانی اداره می شود. این تیم با طراحی سایت شروع کرده و هم اکنون خدمات متعددی را ارائه می دهد. مهم ترین خدمات ما، مشارکت با کسب و کارها برای افزایش فروش می باشد.

درباره اعضای تیم

قطعا قدرت یک شرکت و تیم، به تخصص و تعهد نفرات آن است. تیم تخصصی تارا از بهترین دانشجویان رشته مهندسی کامپیوتر (فعالیت در زمینه سایت، اپلیکیشن، سئو)، بهترین دانشجویان هنر (تهیه و تدوین کلیپ و تبلیغات خلاقانه)، بهترین دانشجویان گرافیک ( طراحی و موشن گرافیک) و همچنین متخصصان تجارت الکترونیک و مدیریت بازرگانی تشکیل شده است.

مشخص است که ما یک تیم ساده نیستیم. ما برای افزایش فروش و رونق کسب و کار فعالیت می کنیم و در این زمینه سوابق درخشانی داریم.

خدمات تارا

همانطور که گفته شد تیم ما از بهترین ها تشکیل شده است و این شعار نیست. کافی است سوابق فعالیت های ما را دنبال کنید. ما تلاش می کنیم برای موسسات و کسب و کارها، تجارت الکترونیک و یک تجارت قوی راه اندازی کنیم. افزایش فروش هنر ماست. این افزایش فروش از طریق بهترین سایت، بهترین  اپلیکیشن، بهترین تبلیغات آنلاین و گرافیک بدست می آید.

آنالیز بازار کسب و کار شما

تیم تخصصی تارا، آنالیز بازار کسب و کار شما را در اینترنت رایگان انجام می دهد. خدماتی که بسیاری دیگر برای آن هزینه دریافت می کنند. آنالیز بازار و وضعیت رقبا، وضعیت سرچ کلمات مرتبط با کسب و کار شما، هزینه هایی که باید بشود و سایر اطلاعات به صورت رایگان انجام شده و مشاوره داده می شود.

تبلیغات آنلاین

تیم تارا تبلیغات آنلاین را به نحو متفاوتی انجام می دهد. تبلیغاتی که باعث رونق کسب و کار شما در بستر اینترنت شده و کمک می کند مشتریان خود را به راحتی پیدا کنید.

پشتیبانی قدرتمند

در کنار خدماتی که تیم تارا ارائه می دهد، خدمات پشتیبانی (سایت، تبلیغات آنلاین، گرافیک) هم به مشتریان عزیز ارائه می شود. ما معتقدیم که در عصر اطلاعات و ارتباطات، پشتیبانی از تجارت الکترونیک و دیجیتال مارکتینگ، لازمه پیشرفت کسب و کارها می باشد.

تیم حرفه ای ما

مهندس فرهاد ملکی

مدیر بخش طراحی و گرافیک

محمدرضا فاطمی

مدیر بخش تولید محتوای متنی

مهندس میر پیمان فاطمی

مدیر تیم تارا و مدیر بخش طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ

علی عبدالهی

مدیر بخش تبلیغات و ویدئو مارکتینگ

خانم کمالی

مدیر بخش تولید محتوای صوتی، تصویری و ویدئو